Üzlet cím: 2030, Érd, Balatoni út 43. Tel: +36 23 520 048
Teljes típuslista

Autómárka

Kérlek válassz!
Alfa Romeo
Alpina
Alpine
Asia
Audi
Austin
Auto
Autobianchi
Barkas
Bedford
Bertone
BMW
Chevrolet
Chrysler
Citroën
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Daimler
De Lorean
Dodge
Fiat
Ford
FSO
Honda
Hyundai
Innocenti
Isuzu
Iveco
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lancia
Land
LDV
Lexus
Lotus
LT
MAN
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Morris
Moskvich
Multicar
Neoplan
Nissan
Oldsmobile
Opel
Peugeot
Pininfarina
Plymouth
Porsche
Proton
Puch
Renault
Rover
Saab
Scania
Seat
Setra
Skoda
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Talbot
Tata
Toyota
Trabant
Triumph
Vauxhall
Volkswagen
Volvo
Wartburg
Zastava

Model

Kérlek válassz!

Motor

Kérlek válassz!

LuK kuplung szerkezet
Cikkszám: 123 0148 10
Motorkód: 6G72
Átmérő: 228 mm
Technikai információsszám: TBFP
Kompatibilis típusok:
Chrysler GS
Chrysler LE
Chrysler Saratoga
Chrysler Voyager
Gyári számok:
CHRYSLER 4269309
CHRYSLER 4295414
CHRYSLER 4313637
CHRYSLER 4412978
CHRYSLER 4431081
CHRYSLER 4443188
CHRYSLER 4443189
CHRYSLER 4446311
CHRYSLER 4446312
CHRYSLER 4504019
CHRYSLER 4504578
CHRYSLER 4504579
CHRYSLER 4505427
CHRYSLER 4505430
CHRYSLER 4505432
CHRYSLER 4511176
CHRYSLER 4549225
CHRYSLER 4549226
CHRYSLER 4549236
CHRYSLER 4636269
CHRYSLER 4638856
CHRYSLER 4641148
CHRYSLER 4713638
Mennyiség:

Nettó: 33,015 Ft






LuK kuplungtárcsa
Cikkszám: 323 0320 10
Motorkód: 6G72
Átmérő: 228 mm
Rögzítőprofil: 20,2X23,7
Fogak száma: 17
Technikai információsszám: TSFA
évjáratTÓL: 01.1991
Kompatibilis típusok:
Chrysler Saratoga
Chrysler Voyager
Gyári számok:
CHRYSLER 4511055
CHRYSLER 4511057
Mennyiség:

Nettó: 27,435 Ft






LuK kuplungtárcsa
Cikkszám: 323 0269 10
Motorkód: 6G72
Átmérő: 228 mm
Rögzítőprofil: 18X20,3
Fogak száma: 18
Technikai információsszám: TSFV
évjáratIG: 12.1990
Kompatibilis típusok:
Chrysler LE
Chrysler Saratoga
Chrysler Voyager
Gyári számok:
CHRYSLER 4446313
CHRYSLER 4505428
CHRYSLER 4505431
Mennyiség:

Nettó: 26,505 Ft






LuK kinyomócsapágy
Cikkszám: 500 0547 10
Motorkód: 6G72

Kompatibilis típusok:
Chrysler Saratoga
Chrysler Voyager
Gyári számok:
CHRYSLER 04505353
CHRYSLER 4505353
ROVER GRB 90253
Mennyiség:

Nettó: 13,485 Ft